מצבר לאופנוע

להזמנת מצבר לרכב חייגו

תוכן עניינים

מצאו לפי סוג רכב
מצאו לפי אמפר
לקוחות ממליצים
שמואל לביא
קרא עוד
חיפשתי מצבר לרכב בגוגל, הגעתי לחברת מצבר בקליק, הייתי צריך מצבר דחוף והגיעו אליי תוך 20 דקות עד לבית, תודה רבה לכם!
רבקה לוי
קרא עוד
אני גרה בנתניה, אני פשוט הייתי חייבת מצבר כדי לצאת לעבודה ב8 בבוקר, הגיעו אליי תוך 10 דקות והחליפו לי מצבר עם מחיר מאוד הוגן! תודה רבה לכם
אושר סעדיה
קרא עוד
את מצבר בקליק הכרתי דרך חבר טוב, הם החליפו לי מצבר במהירות וגבו מחיר הכי זול שיש, תודה רבה לכם על העזרה, שמח להמליץ עליכם גם לאנשים אחרים.
הקודם
הבא
חדש באתר

קליק אחד ויש לכם מצבר לאופנוע עד הבית! 

רוכבי אופנוע? נדרשים להחלפת מצבר באופנוע? זה הזמן למצבר בקליק, החברה המובילה בישראל במתן שירותי מצבר עד הבית גם לרוכבי אופנועים. לרשותנו, היצע גדול ומלאי זמין של כל סוגי המצברים לאופנועים במחירים משתלמים ובאחריות יצרן. 

מגוון מצברים עד הבית לאופנועים
כולל החלפת מצבר ללא תוספת תשלום
עובדים בכל רחבי הארץ
מחירים משתלמים
החל מ-349 ש"ח בלבד!
להזמנות חייגו כעת:
055-982-6622

מצבר לאופנוע

סוגי מצברים לאופנועים 

מצבר לאופנוע, אחראי בין היתר על התנעת המנוע והבאתו למחזור הפעימות הראשון, ובתוך כך, לאפשר למערכת הדלק לספק את הכוח הנחוץ למנוע במהלך הנסיעה. כאשר מדברים על סוגי מצברים לאופנועים, מדברים למעשה על 3 סוגים עיקריים של מצברים:

  1. מצבר אטום – מצבר לאופנוע מסוג זה הוא למעשה מצבר ג'ל, אשר אינו מצריך תחזוקה שוטפת מלבד מעקב אחר מצבו החיצוני של המצבר. 
  2. מצבר פתוח – מצבר מסוג זה ידוע גם בשם מצבר רטוב הפועל באמצעות מים מזוקקים הבאים במגע עם החומצות המצויות בתוך המצבר, ובדומה למצברים רטובים לרכב, גם מצבר זה מצריך תחזוקה שוטפת הכוללת בדיקה של מצב המים במבצר והוסת מים מזוקקים במידת הצורך. 
  3. מצבר ליתיום – מצברים אלו מבוססים על פוספט ולא על חומצות והם נחשבים למצברים מתקדמים וחדשים לאופנועים. מצבר מסוג ליתיום הוא בעל עמידות גבוהה לשינויי טמפרטורה קיצוניים במיוחד. 

 

את סוגי המצברים השונים לאופנוע, תוכלו למצוא בדגמים שונים של הספק כוח חשמלי, מ-12 ועד 14.5 וולט, כאשר הדגמים השונים מגיעים בקיבולת של 3 עד 24 אמפר. 

כמה זמן מחזיק מצבר לאופנוע?

מצברים לאופנועים הם בעלי תוחלת חיים קצרה יותר ממצברים לרכבים ואפילו ממצברים לקטנועים. בממוצע, אורך החיים של מצבר לאופנוע הוא בין שנה וחצי לשנתיים, כאשר אורך חיי המצבר נקבע בהתאם למספר גורמים הקשורים גם לאיכות המצבר בו בחרתם וגם לאופי השימוש באופנוע, לרבות, כמות ההתנעות ותדירות השימוש באופנוע. לפיכך, גם תקופת האחריות על מצברים לאופנועים היא קצרה יותר מזו המוענקת למצברים לרכבים, כאשר תקופת האחריות הממוצעות היא בין שלושה ל-6 חודשי אחריות. 

החלפת מצבר לאופנוע – מה חשוב לדעת?

החלפת מצבר לאופנוע מומלץ שתעשה בכל אותם מקרים בהם אתם מוצאים את עצמם מתקשים להתניע את האופנוע, דבר העשוי להעיד על כך שהמצבר אינו תקין. יחד עם זאת, לפני החלפת המצבר, חשוב לוודא שאתם עומדים להרכיב את המצב הנכון והמותאם ביותר לסוג ודגם האופנוע שבבעלותכם. חשוב לציין שהחלפה לא תקנית של המצבר, עשויה להשפיע על ביצועי האופנוע ועל חוויית הנסיעה. כמו כן, התקנת מצבר לאופנוע באופן כזה שהמצבר אינו מעוגן היטב, עשויה לגרום לתזוזת המצבר ולהיווצרות סדקים ונזילות מהמצבר. כלל חשוב נוסף להחלפת מצבר לאופנוע הוא כמובן רכישת מצבר של חברת ייצור מוכרת ועם תעודת אחריות. 

מחירי מצבר לאופנועים – כמה עולה מצבר לאופנוע?

דגם אופנוע  אמפר  מחיר 
סוזוקי DR350  7 אמפר  החל מ-399 ₪ 
ימאהה NMAX 125 7 אמפר  החל מ-469 ₪
אופנועי BMW 19 אמפר  החל מ-999 ₪ 
אופנוע הארלי דוידסון  14 אמפר  החל מ-699 ₪ 
מצבר לאופנועי שטח 12 אמפר החל מ-469 ₪

למידע נוסף על מחירי מצברים לאופנועים אתם מוזמנים ללחוץ כאן

גם מצברים לאופנועים רוכשים בקליק…

אצלנו בחברת מצבר בקליק, תוכלו למצוא מלאי גדול וזמין של כל סוגי המצברים לאופנועים, וליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות במסגרת שירותי מצבר עד הבית, וביניהם:

  • החלפת מצבר לאופנוע באמצעות איש שירות מקצועי ומנוסה 
  • צוותי שירות בפריסה ארצית – התחייבות לזמני הגעה קצרים ומהירים
  • מצברים איכותיים של כל השמות הגדולים 
  • שירות עם אחריות יצרן על כל דגמי המצברים 
  • מחירים אטרקטיביים על כל דגמי המצברים
  • מגוון רחב של אפשרויות תשלום 

 

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם החלפה תקנית של המצבר וליהנות ממצברים חדשים באחריות של כל המותגים המובילים, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו וליהנות משירותי מצבר עד הבית.
לפרטים נוספים על השירות, צרו איתנו קשר בטלפון 055-982-6622