מצבר לאיווקו

להזמנת מצבר לרכב חייגו

תוכן עניינים

מצבר איווקו
מצאו לפי סוג רכב
מצאו לפי אמפר
לקוחות ממליצים
שמואל לביא
קרא עוד
חיפשתי מצבר לרכב בגוגל, הגעתי לחברת מצבר בקליק, הייתי צריך מצבר דחוף והגיעו אליי תוך 20 דקות עד לבית, תודה רבה לכם!
רבקה לוי
קרא עוד
אני גרה בנתניה, אני פשוט הייתי חייבת מצבר כדי לצאת לעבודה ב8 בבוקר, הגיעו אליי תוך 10 דקות והחליפו לי מצבר עם מחיר מאוד הוגן! תודה רבה לכם
אושר סעדיה
קרא עוד
את מצבר בקליק הכרתי דרך חבר טוב, הם החליפו לי מצבר במהירות וגבו מחיר הכי זול שיש, תודה רבה לכם על העזרה, שמח להמליץ עליכם גם לאנשים אחרים.
הקודם
הבא
חדש באתר

מצבר עד הבית לאיווקו – רק במקום אחד!

מחפשים מצבר ללאיווקו? מצאתם! מי מאיתנו לא מכיר את יצרנית הרכב האיטלקית איווקו? בבעלותה של CNH Industrial, יצרנית של משאיות, כלי תחבורה צבאיים, אוטובוסים ועוד, ועם הרכב שלך הוא גם במקרה הפרנסה שלך אז חשוב מאוד לדאוג למצבר הנכון ולמנוע סיטואציות לא נעימות במהלך העבודה. מי מאיתנו לא נתקע עם מצבר תקול או ריק מאנרגיה? איתנו אין צורך לדאוג, כי עם מצבר בקליק, נגיע עד נקודת הלקוח במהרה ונחליף את מצבר הרכב, המשאית, האוטובוס או כל כלי תחבורה שמייצרת איווקו.

מצבר איווקו עד בית הלקוח
כולל מצבר סטארט סטופ
מחירים הכי זולים בשוק המצברים
כולל אחריות יצרן מורחבת
מאגר של כל מצברי הרכב כולל כל הדגמים

להזמנות וייעוץ חינם חייגו כעת:
055-982-6622

מצבר לאיווקו

מחירון מצברים לאיווקו – כמה עולה מצבר?

סוג הרכב כמה אמפר שנתון מחיר משוער זמן אחריות
איווקו דיילי 100/90 אמפר 2018-2023 800-2000 ₪ בין שנה לשנתיים

מצבר עד הבית לאיווקו

אנחנו במצבר בקליק מתעסקים על כל סוגי כל התחבורה, אפילו עם מצברים למשאיות ואוטובוסים – תחום יחסית מוכר עבור מצברי איווקו, אז ככה שאם נתקלם בבעיה עם כלי העבודה שלכם, נגיע עד כ-60 דקות לנקודת הציון שלכם ונדאג להחליף לכם את המצבר, יש לנו ניסיון רחב של למעלה מ-20 שנים עם לקוחות חוזרים שרק משבחים את המקצועיות והיסודיות שלנו.
מצבר בקליק מספקת מצבר עד הבית למשאיות, וכלים של איווקו עד בית הלקוח בעלות הנמוכה בשוק תחת התנאים הטובים ביותר עם אחריות רשמית בין שנה לשנתיים של היצרנית תחת כל הפרוטוקולים.

מתי נצטרך להחליף מצבר לאיווקו

כמו כל שאר חלקי הרכב, גם למצבר יש בלאי וכמובן תוחלת חיים אשר ידועה מראש, ברוב המקרים זמן המצבר אמור להחזיק לפי התקן של יצרן הרכב – בין שנתיים לשלוש, עם זאת, מצבר יכול להחזיק יותר זמן ואולי קצת פחות אם התחזוקה לא נכונה. חשוב מאוד להניע את הרכב במידה ואינכם נוסעים עליו בעיקף יומי על מנת לשמר את המצבר ולמנוע התרוקנות, מצבר לא תקין עלול לעכב אתכם בדרכים ואפילו לגרום לסיטואציות לא נעימות שאפשר להמנע מהם לפני תחילת הנסיעה.

כמה זמן מחזיק מצבר לאיווקו?

כאשר תרכשו רכב איווקו מהחברה, יצרנית הרכב תספק לכם את האינפורמציה הנדרשת אך מצבר אמור להחזיק בין שנתיים לשלוש, תלוי בדגם, הממוצע הנורמלי למצבר בין שלוש לארבע שנים, אנחנו מספקים אחריות של בין שנתיים לשנה על מצבר שלנו, ניתן להרחיב את האחריות בתוספת תשלום מורחבת.

מה מיוחד במצבר בקליק?

מעבר ללקוחות החוזרים והשירות שלנו, אנחנו בעלי ניסיון בתחום המצברים למעלה מ20 שנה, ניסיון גדול השנים הזה עוזר לנו להשתפר עבור לקחותינו בכל פרמטר ולשפר אותנו כחברה, אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים, מצברים למשאיות ואפילו מצברים לאוטובוסים, בעלות הנמוכה ביותר בשוק, הגעה לבית הלקוח עד כ-60 דקות, נותנים שירות בכל נקודות הארץ ותמיד נשמח לענות ולעזור לכם בשיחת טלפון: 055-982-6622

שאלות תשובות

icon

מצברים למשאיות איווקו נעים בין 879 ש"ח 1999 ש"ח, תלוי בדגם המשאית.

icon

כן, השירות שלנו מספק התקנה לכל סוגי המצברים של איווקו.