מצבר לניסאן

להזמנת מצבר לרכב חייגו

תוכן עניינים

מצבר לניסאן
מצאו לפי סוג רכב
מצאו לפי אמפר
לקוחות ממליצים
שמואל לביא
קרא עוד
חיפשתי מצבר לרכב בגוגל, הגעתי לחברת מצבר בקליק, הייתי צריך מצבר דחוף והגיעו אליי תוך 20 דקות עד לבית, תודה רבה לכם!
רבקה לוי
קרא עוד
אני גרה בנתניה, אני פשוט הייתי חייבת מצבר כדי לצאת לעבודה ב8 בבוקר, הגיעו אליי תוך 10 דקות והחליפו לי מצבר עם מחיר מאוד הוגן! תודה רבה לכם
אושר סעדיה
קרא עוד
את מצבר בקליק הכרתי דרך חבר טוב, הם החליפו לי מצבר במהירות וגבו מחיר הכי זול שיש, תודה רבה לכם על העזרה, שמח להמליץ עליכם גם לאנשים אחרים.
הקודם
הבא
חדש באתר

מצבר לניסאן (Nissan) עד הבית

מצבר (Lead Acid Battery) הנקראת גם כמצבר עופרת חומצה, היא סוללה או בטרייה חשמלית אשר "נטענת" באמצעות תגובה כימית הנובעת מלוחות העופרת בתמיסה שנקראת "חומצה גופרתית". המצבר ברכבים, נוצר לראשונה בשנת 1859 על ידי פיזיקאי צרפתי. מחפשים מצבר לניסאן? הרגע מצאתם! חברת מצבר בקליק מעניקה שירותי החלפת מצברים עד לבית הלקוח, בפריסה ארצית, ועם שירות מנצח.

חברת "ניסאן" הינה חברה יפנית אשר מתמחה בייצור כלי רכב ותחבורה. החברה, נוסדה בשנת 1933 ביפן. בתחילה, בשנת 1911, החברה נקראה "קוואישינשה מוטורקאר וורקס" וכעבור 3 שנות פעילות, החברה הציגה לראשונה את הדגם הראשון: "DAT". בשנת 1925, שמה של החברה, שונה לשם דגמה הראשון: DAT.

באותם הזמנים, החברה "התמזגה" עם יצרנית רכב שנקראת "ג'יטסויו ג'ידושה", ולאחר המיזוג, בשנת 1931, החברה ייצרה את מכונית ה־Datsun הראשונה. בשנת 1933, החברה שינתה את שמה ל: ג'ידושה סייזו. וכעבור שנה, החברה, "התאחדה" שנית עם יצרן רכב בשם "ניהון סאנגיו" או בשם המוכר: "ניסאן".

ומאז, שם זה, הפך להיות השם הרשמי של החברה, בשנת 1934 ועד היום. החברה, ניסאן, נוצרה והוקמה על ידי 4 מייסדים, הבעלים הנוכחי של החברה הינו רנו, ולחברה יש כ־4 חברות בת. המטה הראשי של החברה נמצא ביוקוהמה, ביפן. כיום, החברה מצליחה, פופולארית, ונחשבת כאחת מיצרניות הרכב הגדולות ביפן.

מגוון מצברים לניסאן
במחירים הטובים ביותר בישראל
עד 60 דקות הגעה לכל הארץ
כולל מצברי סטארט סטופ
להזמנות חייגו כעת:
055-982-6622

מצבר לניסאן

 

מחירון מצברים לניסאן – איזה מצבר אני צריך לניסאן שלי?

מחירון מצברים לניסאן הינו החל מ־350 ₪ ועד מחיר משוער של כ־1,000 ₪. המחירים כוללים אחריות של בין שנה-לשנתיים, הובלה של המצבר עד לבית הלקוח, וביצוע ההחלפה וההרכבה של המצבר החדש. שירות ההתקנה, הינו במסגרת המחיר, וללא תוספת תשלום. המחירים מתומחרים לפי מספר קריטריונים: סוג הרכב, כמות האמפר, ושנת הייצור של הרכב שברשותכם. לפניכם טבלת מחירון משוערת להחלפת מצבר לניסאן:

*המחירים משוערים בלבד וצפויים להשתנות בהתאם לסוג הרכב, היצרן, וכמות האמפר.

מתי נצטרך להחליף מצבר לניסאן?

החלפת מצבר מתרחשת בכל סוגי הרכבים, אחת למספר שנים בודדות. תחזוקה נכונה, הקשבה להנחיות היצרן והיבואן, וטיפול נכון "בזמן" הם אלה שישפיעו ויעלו את אורך חייו של המצבר שברשותכם. ובכל זאת, מתי נצטרך להחליף מצבר לניסאן? לפניכם מספר "סימנים" אפשריים: הראשונה, כאשר הרכב לא מניע.

השנייה, כאשר מערכות החשמל ברכב לא מגיבות כראוי. השלישית, כשהמתח החשמלי של המצבר נמוך. הרביעית, כמד מי החומצה נמוך או במצב קריטי מהרגיל. החמישית, כשהמצבר שלכם לא מספק אנרגיה. במקרים כאלה ואחרים, תזדקקו להטעין מחדש את המצבר או להחליפו במיידי באחד חדש. היו תמיד עם היד על הדופק, תמיד בדקו את "סטטוס" ותפקוד המצבר שלכם, וכך, תימנעו מהוצאות עתידיות ונזק כספי גבוה.

כמה זמן מחזיק מצבר לניסאן – כמה זמן תוכלו "לסחוב" איתו?

מצברים באופן כללי, ולמותגי ניסאן, מחזיקים בממוצע בין שנתיים-לשלוש שנים בהערכה גסה. וזאת, אם הטיפולים מתרחשים בזמן אמת, התחזוקה מתבצעת כראוי, והקפדה על הוראות היצרן והשימוש ברכב. במקרים "טובים" יותר, מצברים איכותיים לניסאן, עשויים להחזיק גם עד 5 שנים ברציפות. אנחנו, מספקים את המצברים עם תקופת אחריות "ריאלית" שנעה בין 12-24 חודשים. כלומר, בין שנה-לשנתיים בממוצע.

החלפת מצבר לניסאן – החל מ־350 ₪ רק במצבר בקליק

חברת "מצבר בקליק" מעניקה סיוע והחלפת מצברים לניסאן כבר למעלה מ־20 שנה ברציפות. אנחנו, מספקים את השירותים בפריסה ארצית, לכל סוגי יצרניות הרכב, ועם שירות התקנה עד לבית הלקוח. בנוסף, אנחנו, מצבר בקליק, נסייע לכם גם בדרכים, הצלת חירום, ובדיקת המצבר. אצלנו, השירות הוא מעל הכל.

החליפו את המצבר הישן שלכם במחיר של החל מ־350 ₪ ומעלה. לפרטים נוספים חייגו – 055-982-6622

שאלות תשובות

icon

מצברים לניסן מתחילים בין 349 ש"ח ל-1,000 ש"ח, כמו רוב המצברים בשוק.

icon

כן, אנחנו מספקים את שירות ההתקנה בזמן הגעת המשלוח.