מצבר לטרקטורון

להזמנת מצבר לרכב חייגו

תוכן עניינים

מצאו לפי סוג רכב
מצאו לפי אמפר
לקוחות ממליצים
שמואל לביא
קרא עוד
חיפשתי מצבר לרכב בגוגל, הגעתי לחברת מצבר בקליק, הייתי צריך מצבר דחוף והגיעו אליי תוך 20 דקות עד לבית, תודה רבה לכם!
רבקה לוי
קרא עוד
אני גרה בנתניה, אני פשוט הייתי חייבת מצבר כדי לצאת לעבודה ב8 בבוקר, הגיעו אליי תוך 10 דקות והחליפו לי מצבר עם מחיר מאוד הוגן! תודה רבה לכם
אושר סעדיה
קרא עוד
את מצבר בקליק הכרתי דרך חבר טוב, הם החליפו לי מצבר במהירות וגבו מחיר הכי זול שיש, תודה רבה לכם על העזרה, שמח להמליץ עליכם גם לאנשים אחרים.
הקודם
הבא
חדש באתר

מצבר בקליק, המקום הנכון לרכישת מצבר לטרקטורון

נתקעתם בלי מצבר בטרקטורון? אנחנו כאן בשבילכם! אצלנו במצבר בקליק, תוכלו ליהנות מהיצע גדול וזמין של מצברים לכל סוגי הטרקטורונים, וליהנות משירותי הרכבה מקצועית של המצבר במסגרת שירותי מצבר עד הבית או לכל מקום אחר בו נמצא הטרקטורון. 

מצבר לטרקטורון
עד הבית! במחירים הכי משתלמים בארץ
מגיעים תוך עד 60 דקות אליכם
עם המחירים הכי משתלמים במדינה!

להזמנות וייעוץ חינם חייגו כעת:
055-982-6622

מצבר לטרקטורון

סוגי מצברים לטרקטורון

מצבר לטרקטורון, בדומה למצבר לרכב, הוא למעשה סוג של סוללה נטענת שנועדה לספק חשמל לכל מערכות החשמל של כלי הרכב. יחד עם זאת, חשוב לציין שמצברים לטרקטורונים תוכננו במיוחד לשימוש ברכבי שטח, ולמעשה, מדובר במצברים מסוג עופרת חומצה בעוצמה של 12 וולט בדרך כלל. כאשר מדברים על סוגי מצברים לטרקטורונים, מדברים על שני סוגים עיקריים, מצבר תאים רטוב ומצבר תאים יבש. 

מצבר לטרקטורון מסוג מצבר תאים רטוב הוא למעשה מצבר עם נוזל, ולכן, מדובר במצבר המצריך תחזוקה שוטפת של המצבר. מצבר לטרקטורון מסוג תאים יבש הוא למעשה מצבר AGM הכולל בתוכו ג'ל במקום החומר הנוזלי, ולכן, הוא אינו מצריך תחזוקה שוטפת. חשוב לציין שמצבר תאים יבש הוא מצבר מומלץ יותר לטרקטורונים מכיוון שמדובר במצבר עם אורך חיים ממושך יותר אשר אינו מזהם את האוויר בהשוואה למצבר תאים רטוב. יחד עם זאת, חשוב לנו לציין שמדובר במצבר יקר יותר. 

חשוב לנו שתדעו: לכל אחד מסוגי המצברים העיקריים לטרקטורונים, ישנם מספר דגמים בעלי קיבולת אמפר שונה אותה ניתן לסוג ודגם הטרקטורון שברשותכם. 

סוגים נוספים של מצברים לטרקטורונים מיועד לטרקטורונים חשמליים, וביניהם, מצבר ליתיום ומצבר ג'ל פריקה עמוקה. 

טווח מחירים של מצברים לטרקטורון

סוג המצבר מחיר משוער
10 אמפר החל מ-450 ₪
12 אמפר החל מ-450 ₪
14 אמפר החל מ-467 ₪
18 אמפר החל מ-650 ₪
30 אמפר החל מ-699 ₪

חשוב לציין שטווח המחירים משתנה בהתאם לסוג המצבר (יבש, רטוב, ליתיום, מצבר ג'ל), זהות החברה היצרנית, אורך החיים של המצבר, וכמובן, תקופת האחריות המוענקת לכם מטעם היצרן במעמד הרכישה. 

מצבר בקליק מציגה: שירותי מצבר עד הבית גם לבעלי טרקטורונים

אנחנו בחברת מצבר בקליק, עוסקים ומתמחים במתן שירותי מצבר עד הבית כבר למעלה מ-10 שנים, ומאפשרים גם לבעלי הטרקטורונים שביניכם, להסתייע בפתרונות השירות המוצעים שלנו ועל הדרך ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • מלאי גדול וזמין של כל סוגי המצברים המותאמים ומיועדים לכל סוגי הטרקטורונים
  • פריסה ארצית לשירותי החלפת מצבר לטרקטורון בכל מקום 
  • אחריות יצרן על המצבר כולל אפשרות להרחבת האחריות לשנה נוספת 

נתקעם בלי מצבר? צרו אינו קשר בקליק, התקשרו כעת לטלפון 055-982-6622