מצבר למרצדס

להזמנת מצבר לרכב חייגו

תוכן עניינים

מצבר למרצדס
מצאו לפי סוג רכב
מצאו לפי אמפר
לקוחות ממליצים
שמואל לביא
קרא עוד
חיפשתי מצבר לרכב בגוגל, הגעתי לחברת מצבר בקליק, הייתי צריך מצבר דחוף והגיעו אליי תוך 20 דקות עד לבית, תודה רבה לכם!
רבקה לוי
קרא עוד
אני גרה בנתניה, אני פשוט הייתי חייבת מצבר כדי לצאת לעבודה ב8 בבוקר, הגיעו אליי תוך 10 דקות והחליפו לי מצבר עם מחיר מאוד הוגן! תודה רבה לכם
אושר סעדיה
קרא עוד
את מצבר בקליק הכרתי דרך חבר טוב, הם החליפו לי מצבר במהירות וגבו מחיר הכי זול שיש, תודה רבה לכם על העזרה, שמח להמליץ עליכם גם לאנשים אחרים.
הקודם
הבא
חדש באתר

מצבר עד הבית למרצדס – רק במקום אחד!

מחפשים מצבר למרצדס? מרצדס ידועה כחברה גרמנית ליצור מכוניות יוקרה, היבואן הרשמי של מרצדס בישראל היא כלמוביל אך אצלנו תמצאו את המצברים הטובים ביותר לרכבי מרצדס! חברת מצבר בקליק הינה מספקת שירותי מצברים בדרך אשר מתמחה בענף למעלה מ-20 שנים עם מגוון לקוחות מכל קצוות הארץ, מספקים מצברים בעלי תקן ואחריות היצרן – אנחנו נגיע לבית הלקוח ונבצע תהליך החלפת מצבר בכל נקודות הארץ, בעלות הזולה ביותר ועל הצד המקצועי ביותר ללא פשרות!

הזמנת מצבר עד הבית למרצדס
כולל מצבר סטארט סטופ
עד 60 דקות הגעה לכל חלקי הארץ
מספקים מצברים לכל דגמי המרצדס – הישנים והחדשים

להזמנות וייעוץ חינם חייגו כעת:
055-982-6622

מצבר למרצדס

מחירון מצברים למרצדס

מצבר עד הבית למרצדס

קבוצת מצבר בקליק בעצם תספק לכם את שירותי המצבר לדרך על הצד הטוב ביותר – לפני פגישה חשובה? מאחרים לעבודה? הילדים מסיימים את השנה בלימודים ואתם מאחרים? תנו לנו להוציא אתכם מהבוץ! אנחנו נדאג להגיע לכל נקודות הלקוח, בכל קצוות הארץ, נבצע החלפת מצבר לרכב בנקודת הלקוח ללא עלות נוספת ובמהירות שלא תעלה על הדימיון.
מצבר בקליק עובדת עם החברות הגדולות ביותר בשוק ומספקים מוצרים בעלי תקן ואחריות רשמית של היצרן בלבד! המצברים שלנו מגיעים עם אחריות בין 12 חודשים ל36 חודשים בהתאם לדגם המצבר שתבחרו, כבר למעלה מ-20 שנים שאנחנו דואגים ללקוחות שלנו ולא מתכוונים להפסיק עכשיו.

מתי נצטרך להחליף מצבר למרצדס

מצבר הרכב נוטה להתקלקל ולהתרוקן מאנרגיה בגלל סיבות מגוכחות כמעט לגמרי כמו – שכחנו לכבות את אורות הרכב כל הלילה, דבר זה יצור התרוקנות של המצבר ויזרז את החלפת המצבר. נסיעה ארוכה לחופשה בלי להניע את הרכב, חשוב מאוד להניע את הרכב אז תנסו לדאוג לאדם קרוב או בן משפחה שיניע את הרכב במקומכם על מנת להמנע מסיטואציות לא נעימות.
תוחלת חייו של מצבר לגמרי יכולה להשתנות בהתאם לשימוש לא נכון ברכב ובהזנחת המצב הקיים של המצבר – תמיד תעקבו אחרי הוראות היצרן של המצבר בשביל שימור ארוך יותר.

כמה זמן מחזיק מצבר למרצדס?

כאשר תרכשו רכב מרצדס חדש מהחברה – תקבלו מצבר עם אחריות של בין 24 חודשים ל36 חודשים, זה טווח החיים של המצבר ברוב המקרים אך כמובן שיש פעמים שהמצבר יחזיק לכם אפילו יותר! במידה ולא תשמרו עליו, סביר להניח שיחזיק אפילו פחות. חשוב לעקוב אחרי הוראות היצרן על מנת לצמצם את נזק המצבר ולשמר את תוחלת חייו לתקופה ארוכת זמן.

למה דווקא מצבר בקליק?

אנחנו מצבר בקליק, נספק לכם את שירותי הדרך הטובים ביותר בענף המצברים! יש לנו למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום ועם כל כך הרבה שנים, למדנו להעניק שירות על הצד המקצועי והטוב ביותר בלי לפגוע במחיר, ככה שאנחנו תמיד נשארים הזולים במדינה. המצברים שלנו בעלי תקן ואחריות מלאה של היצרן, בהתאם לדגם המצבר שתבחרו – עובדים בכל נקודות הארץ, נגיע עד לבית הלקוח במהירות יוצאת מן הכלל של עד כ-60 דקות בכל אזורי הארץ, מתחייבים לספק את השירות האמין והמקצועי ביותר. התקשרו לשיחת יעוץ עם המומחים שלנו ללא עלות: 055-982-6622